kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Itali 🌏🏖Udhėtim nė Napoli dhe Sorrento, 5 Ditė €259 🌏🏖Udhėtim nė Napoli dhe Sorrento, 5 Ditė €259 259 Euro

  🌏🏖
  Udhėtim nė Napoli dhe Sorrento, 5 Ditė €259

  Nisja mė 6 Korrik
  Me Shume Detaje: Nė pagesė 259 Euro pėrfshihen:

  1. Udhėtimi me traget vajtje-ardhje Durrės -Bari dhe Sorrento - Kapri.

  2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.

  3. Akomodim nė Kabinė tė Brendshme nė Traget pėr 2 netė dhe nė Hotel 3* pėr 2 netė qėndrimi.

  4. Mėngjeset nė Hotele.

  5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:

  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

  2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, sa kalon ish- Ambasaden Jugosllave , krahu tjeter (Perballe Parukeri "Merita") Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6056944/696153704
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: napoli 2019.jpg
S: 23
Madhesia: 11.6 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu