KERKOJ KUJDESTARE FEMIJESH PER MOSHEN 1-3 VJEC.
Eksperienca eshte perparesi.Kontrata e punes dhe sigurimet do jene qe diten e pare te punes.
Kopshi ndodhet ne l18 durres
Mirepresim kontaktet serioze

Cel. : 0682219636