kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Segiolino auto -Inglesina

  Shitet segiolino auto e markes Inglesina. Periudha perdorimit eshte 0-12muaj (ne varesi te peshes te femijes mund te perdoret dhe me gjate ). Shume pak e perdorur dhe shume e mirembajtur. Cmimi 75 mije lek te vjetra.Vendndodhja Tirane.

  Numri Cel. :0693621021

  Cel. : 0693621021
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 35990542_1362115857265699_5627005652862763008_n.jpg
S: 122
Madhesia: 29.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 35970333_1362116023932349_6913241598012686336_n.jpg
S: 82
Madhesia: 30.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 35745617_1362115737265711_2032032517606866944_n.jpg
S: 73
Madhesia: 26.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu