kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Krevat per bebe 14.500 Leke

  Shitet Krevat per bebe shume i rehatshem dhe komod. I perbere nga material ekologjik. Gjendja e shkelqyer.

  Kontakt
  0685700669

  Cel. : 0685700669
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 34837440_10215412328755085_2006698713140953088_n.jpg
S: 151
Madhesia: 40.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu