kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biznes qender gjuhesh te huaja

  OKAZION per te mos u humbur!! Per arsye emigrimi shesim aktivitetin e nje qendre gjuhesh te huaja me aktivitetet 5 vjecar ne Tirane.
  Qendra e gjuheve eshte ne gjendje pune aktualisht.
  Klientele e rregullt, qera mujore shume e leverdisshme fitim mujor i konsiderueshem.
  Perbehet nga 3 klasa te mobiluara me gjithcka te domosdoshme.
  Metodat, audio, video, teste, software cdo gje e keni gati per te filluar punen.
  Disponohet licenca nga Ministria e Puneve, website aktiv me qindra shikime ne muaj, llogaria ne facebook me 22 mije ndjekes
  dhe llogaria ne instagram me mbi 500 ndjekes.
  Eshte mundesi shume e mire pasi regjistrimet me te shumta jane gjate periudhes shtator-tetor keshtu qe nxitoni.

  Cmimi eshte i diskutueshem
  Ju lutem te kontaktojne vetem personat e interesuar.
  www.qendraoptima.com
  #shitjebiznesi

  Nr. kontakti 0695610926
  Cel. : 0695610926
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180801_084137.jpg
S: 195
Madhesia: 47.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180801_110748.jpg
S: 201
Madhesia: 21.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180801_084156.jpg
S: 181
Madhesia: 31.4 KB