kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes Smartphone Samsung A5 Perfekt 160 Euro

  Shitet A5 2016 android 7.0 Nougat eshte bler ne Gjermani tek Vodafoni me garanci 2gb ram octacore A510F version Europe gjendje perfekte 10/10 shum pak i perdorur me xham mbrojtes para dhe mbrapa si dhe kellef ne kuti si tek fotot me te gjitha aksesoret me finger print (shenje gishti) Cmimi 199mij nuk nderrohet VETEM shitet per cdo info telefono 069 24 83 849 ne Durres.

  Cel. : 069 24 83 849
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SAM_0336.jpg
S: 75
Madhesia: 18.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SAM_0330.jpg
S: 52
Madhesia: 20.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu