kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Televizor Tv Samsung 40 inch Led Full HD+DvbT2+Mbajtese muri 24.900 LEKE

  Gjatė kėtij Botėrori⚽ do t’i shijojmė tė gjitha emocionet e futbollit sė bashku😍!!
  🏆Pėrjetojmė sė bashku emocionet me teknologjit dhe brendet me te mira,Tv Samsung Full HD ✅ !!

  Jemi gjithmon prane jush😍CMIMI 24.900 leke Ne Kosto!!
  Oferta e limituar vetem per disa dite!!
  Perfitoni Tani ☎0682082012 (wts,viber)

  Tv 40” Led Samsung High-Definition Picture: LED backlight, 1920 x 1080 Full HD ✅
  🎁 DHURATE DVB/T2 E RE NE KUTI
  🎁 DHURATE MBAJTESE MURI NE KUTI+ KABELL HDMI
  🛒 Brand Samsung
  🛒 Model ME40B
  📜 - GARANCIA 6 MUAJ
  🛠 ASISTENCE TEKNIKE
  📃 - Cdo produkt shoqerohet me fature te rregullt me tvsh

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 34861457_1661272287243093_2275521880133730304_n.jpg
S: 315
Madhesia: 16.7 KB  

  Rruga "Muhamet Gjollesha" prane shkolles"Vasil Shanto", perballe Hotel Diplomat 1

  Cel: 0682082012
  info@american-pc.com

  American computers
  Apliko Tani, Kliko Ketu