devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes lokal 132 m² 462.000 Euro (Rruga e Kavajės)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Tiranė, shes bar-restorant Kati 1, 66 m² 3.500 Eur/m² (Rr e Kavajės ,ish Parku)


  Buzė rrugės kryesore nė rrugėn e Kavajes shitet gjysma (1/2) e pronėsisė bar-restorant (Zgarė) nė zonen e ish parkut, ambienti ėshtė nė gjendje pune prej vitesh

  dhe funksionon si Restorant-Zgare dhe aktualisht me qera me ēmim 2,000 Euro/muaj.

  Organizohet nė 2 kat ku secili kat ka 66 m² X 2 dhe nga kjo shitet vetem gjysma e pronėsisė.

  Me dokumentacion te rregullt pronesie.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2f4e60f7-01d0-9075-f9c3-4dc257e0f745.jpg
S: 269
Madhesia: 71.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b3e05de0-8d23-df41-1935-4ec980ab3344.jpg
S: 166
Madhesia: 72.1 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar