devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament me hipoteke, 2+1+A+BLK Kati 1, 134 m² 93.000 Euro (Rruga Peti,Kopshti Zoologjik)

  Zona/Rruga : Rruga Peti

  Apartamenti ndodhet ne rrugen Peti dhe ka nje siperfaqe 134 m2,hapesire e bollshme,kubature e larte 3.2 m.

  Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhone ndenje, 2 tualete, 1 ballkon dhe ndodhet ne katin e 1 banim.

  Disponon dokument te rregullt hipotekor!!

  Cmimi: 93000 Euro  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 111
Madhesia: 11.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 82
Madhesia: 9.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 319b4f5d-f247-d73d-7653-94db974abbb4.jpg
S: 83
Madhesia: 35.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 67209f3b-0c88-9852-2847-614045383e08.jpg
S: 86
Madhesia: 68.3 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar