Shitet unit dentar i perdorur, por i mirembajtur dhe ne gjende shume te mire.
Doctor tray;
3 tuba me 5 dalje per turbin/mikromotor/endo
1 tub scaler (build in) + scaler tip
1 tub shiringe uje/ajer

Assistant tray;
1 tub aspirim i ulet
1 tub apirimi kirurgjikal
1 tub shiringe uje/ajer
1 tub llambe polimerizuese (build in) + llambe polimerizuese

1 stol dentisti

Perfshihet; aspiratori, aparati grafise
Dhurate nje zhvillues per grafi te vogla dhe te medha.
Nuk perfshihet transporti.
Cmimi i diskutueshem
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20180623_114737[12003].jpg
S: 399
Madhesia:  34.6 KB

Cel. : 0672012870