kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Flat TV BEKO 45.000 Leke

  BEKO (I RI, i paperdorur ne paketimin origjinal)
  TIPI I FRIGORIFERIT NGRIRES I POSHTEM
  KAPACITETI TOTAL 321
  KAPACITETI NETO (NGRIRESI/FRESKUESI) 295 (90/205) LITRA
  LLOJI I FTOHJES ME AKULL
  NGJYRA/MATERIALI GRI
  TIPI I VENDOSJES QENDRIM I LIRE
  PERMASAT (GJ X L X TH) (CM) 60 X 186 X 60
  MATERIALI I RAFTEVE XHAM
  NDERRIMI I HAPJES SE DERES PO
  PANELI I KONTROLLIT MEKANIK
  OPSIONE EKSTRA JO
  KLASI I ENERGJISE A+
  MBROJTJA E USHQIMEVE SHTRESE ANTIBAKTERIALE
  NDRICIMI I BRENDSHEM LED
  FTOHJE E SHPEJTE PO
  ZONA E FRESKISE PO
  *Nqs keni nje TV 40+inch LED, mund te bejme dhe nje shkembim*

  Cel. : +355685069910

  Cel. : +355685069910
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: firgoriferi.jpg
S: 217
Madhesia: 69.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu