kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes Flat TV BEKO 45.000 Leke

    BEKO (I RI, i paperdorur ne paketimin origjinal)
    TIPI I FRIGORIFERIT NGRIRES I POSHTEM
    KAPACITETI TOTAL 321
    KAPACITETI NETO (NGRIRESI/FRESKUESI) 295 (90/205) LITRA
    LLOJI I FTOHJES ME AKULL
    NGJYRA/MATERIALI GRI
    TIPI I VENDOSJES QENDRIM I LIRE
    PERMASAT (GJ X L X TH) (CM) 60 X 186 X 60
    MATERIALI I RAFTEVE XHAM
    NDERRIMI I HAPJES SE DERES PO
    PANELI I KONTROLLIT MEKANIK
    OPSIONE EKSTRA JO
    KLASI I ENERGJISE A+
    MBROJTJA E USHQIMEVE SHTRESE ANTIBAKTERIALE
    NDRICIMI I BRENDSHEM LED
    FTOHJE E SHPEJTE PO
    ZONA E FRESKISE PO
    *Nqs keni nje TV 40+inch LED, mund te bejme dhe nje shkembim*

    Cel. : +355685069910

    Cel. : +355685069910
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  firgoriferi.jpg
S: 207
Madhesia:  69.5 KB  
    Apliko Tani, Kliko Ketu