kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, okazion Pakete per 10 vet per 2 nete ne bregdet Shqiperi Golem Data tė limituara 200 Euro

  Oferte per grupe - 10 vete per 2 nete qendrimi. Kaloni fundjaven me familjen ose shoqerine prane detit nė Golem. Feston sėbashku me pamje fantastike te detit dhe perėndim tė pa harruar. Qėndroni nė apartamentin me terrace 3 dhoma 2 banjo dhe kuzhine te pajisur. Sherbime te tjera mund te ofrohen sipas kerkeses

  Cel. : 0692174145
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Plazhi tek Hotel vela.jpg
S: 96
Madhesia: 40.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b0221f5c-4172-4bfe-9ed9-655098ef7203-1.jpg
S: 52
Madhesia: 17.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu