kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, okazion mjet peshkimi Ford anglez Viti 1988

  Shitet anije peshkimi Amaltea 11m e gjate dhe e gjere 3.5m me motor ford anglez 125kf me vinxh me dy tamburo dhe vinxh me rrip per perdorim per gjueti sardhele e kompletuar me hollot deri 300 m thellesi . Me radio , busull dhe 3000m rrjeta brezha. Ne gjendje shume te mire pune. Mjeti Sherben mjafte mire dhe per anije turistike me kapacitet 25 veta ne borde per plazhista.


  Cel. : 0693066704
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170709_134447 (1).jpg
S: 538
Madhesia: 46.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu