kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tiranė, jap me qera apartament Kati 5, 70 m² 30 Euro/nata (Rr. e Kavajės te Spitali Gjerman)

  Zona/Rruga : Rr. e Kavajės te Spitali Gjerman

  Buzė rrugės sė kavajės nė pozicion mjaft tė mirė jepet apartament me qera ditore i organizuar nė ambient gatimi mė vete, sallon dhe dhomė gjumi.

  Sipėrfaqe 70 m2, kati i 5-tė, ashensor, apartamenti ofrohet i mobiluar totalisht me ēdo gjė.

  Ēmimi: 30 Euro/nata
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 24058961_917980661711426_9051822107007162556_n (1).jpg
S: 283
Madhesia: 16.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 23905609_917980765044749_3951674056700212427_n.jpg
S: 143
Madhesia: 19.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 24058823_917980808378078_7401393787696688066_n.jpg
S: 138
Madhesia: 26.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 23795567_917980858378073_7284805061352445854_n.jpg
S: 137
Madhesia: 14.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 23843399_917981011711391_3398402332702190806_n.jpg
S: 129
Madhesia: 16.1 KB    REJI’s Properties

  Cel: +355 69 84 44 447
  Tel: +355 4 56 05 112
  rejisproperties@gmail.com
  Rruga Myslym Shyri 100m nga unaza