kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart C Class Blue Eficency 200 CDI,viti 2010,automat,10500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 180000  Shitet Benz C Class Elegance Blue Eficency 200 CDI, viti 2010, automat, ngjyre gri, kompjuter bordi, klima, navi me ekran te vogel, xhama-pasqyra elektrike, 10 airbag, 180.000 km origjinale, sensor drite dhe shiu, disqe cerkin lega 17", ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, i sapoardhur. Cmimi 10.500 Euro i padiskutueshem. Cel. 0689092906.


  Cel. : 0673894604
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 363
Madhesia: 74.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 201
Madhesia: 77.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 203
Madhesia: 76.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 203
Madhesia: 68.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10.jpg
S: 226
Madhesia: 60.2 KB