DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale. Jeni individe nė kėrkim tė karrieres tuaj apo kompani nė kėrkim tė stafit mė tė mirė pėr ekipin tuaj, na kontaktoni pėr tė bėrė zgjedhjen e duhur. Nė emėr tė njė kompanie tė suksesshme qė operon nė Shqipėri, DIMENSION po kėrkon tė rekrutojė kandidatė nė pozicionin:


MENAXHER RESTORANTI


FUNKSIONI BAZĖ DHE QĖLLIMI I PĖRGJEGJĖSIVE
Kandidati duhet tė ketė ekperiencė nė menaxhimin e restorantit, nė shėrbimin e klientelės si tė barit ashtu dhe tė restorantit.

DETYRAT DHE PĖRGJEGJĖSITĖ

  • Rekrutimin, trajnimin dhe mbikėqyrjen e stafit;
  • Planifikimin dhe menaxhimin e buxheteve;
  • Hartimin e menuve;
  • Ndjekjen e proceseve tė licencimit, problematikave tė higjienės dhe Promovimin dhe marketimin e biznesit;
  • Ndjekjen e procesit tė furnizimeve dhe magazinimeve tė mallrave;
  • Zgjidhjen e problematikave;
  • Mbajtja e shėnimeve statistikore dhe financiare;


KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA
Edukimi: Duhėt tė kenė mbaruar minimalisht arsimin e mesėm;

Eksperiencė Pune: Kandidatet duhet tė kenė tė paktėn 3 vite eksperiencė nė kėtė fushė;

Aftėsi:
• Tė njohė programet bazė tė paketės Microsoft Office;
• Njohja e njė gjuhe tė huaj (anglisht ose italisht);
• Tė ketė kapacitete tė zgjidhjes sė problemeve mė pėrgjegjėsi dhe efektivitet;

Mirėpresim tė gjithė kandidatet e interesuar tė cilėt mund tė dėrgojnė aplikimin e tyre (letėr shoqėruese dhe CV nė adresėn:rekrutime@dimensionhr.al;
Ju lutemi percaktoni ne email pozicionin vakant per te cilin aplikoni.
Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.


JU MIRĖPRESIM!