kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Tur tre ditor Mal I Zi 69 Euro/personi 69 Euro

  Tur tre ditor Mal I Zi 69 Euro/personi

  • QERSHOR Date: 15 -17 ; 22 – 24 Qershor

  Cmimi : 69 Euro/personi
  Vizitohet: Budva, Shen Stefan , Ulqin, Tivat, Perast, Kotor , Ada Bojana
  Dita e pare: Tirane – Budva – Ulqin
  Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Ndalese ne piken doganore Muriqan per kryerjen e procedurave doganore. Pas doganes ndalojme per te konsumuar mengjesin. Nisemi drejt ishullit te njohur Shen Stefan. Ndalesa e radhes do te jete ne qytetin e Budves. Ne Budva do te vizitojme Kercimtaren e Budves, Qytetin e Vjeter, Citadelen, Portin e Jahteve. Pas vizitave ne Budva nisemi ne Ulqin. Akomodimi ne Hotel ne Ulqin. Darka ne hotel.
  Dita e dyte: Tivat – Perast – Kotor – Ulqin
  Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt qytetit te Tivatit. Qyteti i Tivatit cilesohet si me moderni ne Mal te Zi. Aty ndodhet Porti me luxos i Jahteve ne Ballkan Porto Montenegro. Ndalese ne Perast, ku do te marrim anijen qe na con ne Ishullin Lady of Rock (Pagese extra 5 euro/personi. Cmimi ne grup 3 euro). Nisemi drejt qytetit te Kotorit ku do te viziojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve. Pas vizitave nisemi drejt Ulqinit. Akomodimi ne hotel ne Ulqin. Darka ne Hotel.
  Dita e trete: Ulqin – Ada Bojana- Tirane
  Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit vizite ne Ulqin, ku do te vizitojme Kalane e Ulqinit, Kullen e Balshajve, shetitoren ne Plazh te vogel. Me pas shkojme ne Ada Bojana (derdhja e Lumit Buna) ku mund te konsumoni dreken me produkte te fresketa peshku. Pas dreke nisemi drejt Tirane. Mberritja ne Tirane rreth oren 21:00.
  Ne cmim perfshihet:
  • Guidat sipas programit
  • Transporti me autobus komod
  • Akomodimi ne Hotel 3*
  • Mengjesi dhe darka

  Pagesat e femijeve:
  0 – 2 Vjec (Falas)
  2 – 11 Vjec (70% te shumes)
  Mbi 11 vjec – Pagese e plote

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithcka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume. ( Citadela Budva 2.5 Euro, Shetitje me anije Kotor 5 Euro)
  3.Siguracioni jetes ne udhetim
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: budva 20189.jpg
S: 39
Madhesia: 53.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu