kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Guatemala Plazh ne Lefkada 6 Dite 17-22 Qershor 215 Euro/person 215 Euro

  • QERSHOR
  • 17-22 Qershor ; 24-29 Qershor 215€ Pegasos 3* / 279€ Ionian Star 4*
  • KORRIK
  • 1-6 Korrik; 22-27 Korrik 255€ Pegasos 3* / 315€ Ionian Star 4*
  • GUSHT
  • 5-10 Gusht; 12-17 Gusht; 19-24 Gusht 299€ Pegasos 3* / 339€ Ionian Star 4*

  VIZITOHET: PLAZHET & ISHUJT , PORTO KATSIKI , EGREMNI , SCORPIONS, MEGANISI , ITAKA , KEFALONIA
  QYTETET: LEFKADA , PARGA , JANINA


  PROGRAMI:


  • DITA PARĖ

  Nisja nga Tirana ne oren 12:00 te darkes se dites se enjte(1 dite para nisjes ) . Ndalesa tė shkurta gjate rrugės pėr nė kufirin e Qafe Botes .
  Pasi te kalojm ne token Greke ndalesa e pare do te behet ne qytetin turistik te Parges te ndėrtuar nė qafėmali dhe bregdet ku do te konsumojm edhe mengjesin e dites se premte pasi ne Parga do te jemi rreth ores 07:00 – 08:00 te mengjesit.Kohegjatesia vizites 1 ore e 30 min.Vazhdojmė me njė shėtitje tė shkurtėr nė qytet dhe ne shetitoren kryesore buze detit. Me pas nisemi drejt ishullit te Lefkades .Akomodimi ne hotel rreth ores 12 :00 .Kohe e lire per plazh prane hotelit .Darka ne Hotel .Pas darkes sipas deshires mund te ikim ne parti ne anije .E sugjeruar por jo e detyruar

  • DITA DYTĖ

  Mėngjesi nė hotel dhe nisja pėr nė qėndrėn mė tė famshme turistike tė ishullit, Nidri.Aty na pret anija pėr njė ditė plot ngjyra deti. Fillon udhėtimi nė orėn 9:45 Vizitojmė bregdetet me famė boterore tė Lefkades…Porto Katsiki ose Egremni, Meganisi, Scorpions ….dhe shpellen Papanikolis. Vizitojmė dhe ndalojmė 1 orė nė ishullin mė tė madh tė detit Jon, Kefalonia dhe ishullin e Odisesė Itaka. Gjatė ditės bėhen 3-4 ndalesa pėr plazh. Kjo shėtitje e mrekullueshme eshte opsionale sipas deshires pasi ka kosto extra prej 20 Euro per person mbaron rreth ores 18:00 te pasdites .Kthimi ne hotel.Darka ne hotel .qendrim I lire ne qender te ishullit .

  • DITA TRETĖ

   Pas mengjesit, nisemi per plazh ne Kathisma-Lefkada, ku do te qendrojme nga ora 10:00 deri ne oren 17:00 . Pas plazhit ne Kathisma kthehemi ne hotel . Pasdite e lire. Darka ne hotel.Pas darkes organizim i sugjeruar ne party ne anije .  • DITA KATĖRT

  Pas mengjesit, nisemi per ne fshatin turistik Nidri .Opsionale turi “3 Beaches “ qe realizohet me anije ne 3 plazhet me kryesore te Lefkada , “Egremni , Porto Katsiki , Red Rocks “ dhe ndalohet pothuajse 2 ore ne cdo plazh . Kjo shetitje kushton 20 Euro dhe nuk eshte e detyrueshme por e keshillueshme . Per personat qe nuk duan te bejn kte shetitje mund te qendrojn te bejn plazh ne nje nga plazhet e fshatit Nidri qe do ti sugjeroj guida . Pasdite rreth ores 18:00 kthehemi ne hotel . Konsumimi I darkes ne hotel . Pas darkes qendrim I lire .
  • DITA PESTĖ

  Kohe e lire per plazh , ne menyren tuaj individuale . Nuk mungon sugjerimi I guides .  • DITA GJASHTĖ

  Mėngjesi nė hotel. Nisja pėr kthim nga kufiri Kakavisė. Ndalesė dhe shetitje nė liqenin dhe kalanė e Janinės.Kthimi ne Tirane ne darke rreth ores 21:00 ne darke . Fundi I sherbimit tone .
  NE CMIM PERFSHIHET

  ►Transporti me autobus komod.
  ►Akomodimi 5 nete nė hotelet perkates.
  ►Mėngjesi dhe darka .
  ►Shoqėrues shqiptar gjatė udhėtimit.

  NE CMIM NUK PERFSHIHET

  ►Gjithcka qė nuk ėshtė pėrmendur nė rubrikėn pėrfshihet.
  ►Shėtitjet me anije gjate dites ne viziten e ishujve , opsionale €20 per person per secilen
  ►Party I darkes ne anije 10 euro ( Hyrja + 1 pije falas )
  ►Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
  ►Siguracioni jetės nė udhetim (I detyrueshem).
  ►Taksat lokale te ligjit te ri Grek e cila paguhet cash ne recepsion . 1.5 euro per dhome per nate ne hotel me 3* dhe 3 euro per dhome per nate ne hotel me 4*  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lefkada travel 3.jpg
S: 25
Madhesia: 43.2 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu