kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🌏SunConnect Eftalia Marin Hotel 5* 1167 Eur/cifti 584 Euro

  🌏SunConnect Eftalia Marin Hotel 5* 1167 Eur/cifti 🌊 nisje ne 15 gusht.
  🌏Royal Seginus 5* 1419 Eur/cifti 🌊 nisje ne 26, 27 dhe 29 qershor
  🌏Royal Dragon Hotel 5* 1487 Eur/cifti 🌊 nisje ne 26, 27 dhe 29 qershor
  🌏Royal Taj Mahal Hotel 5* 1487 Eur/cifti 🌊 nisje ne 26, 27 dhe 29 qershor
  🦋 T Prfshira n Cmim🦋 :
  1- Charter vajtje ardhje Tirane Antalya Tirane
  2- Akomodimi ne hotel 5*
  3- Ultra ose All Inclusive ne hotel
  4- Transferta aeroport hotel aeroport
  5- Shoqerues shqiptar
  6- 20 kg bagazhe te plota + 8 kg cante dore per person


  klikoni foton pr ta zmadhuar klikoni foton pr ta zmadhuar Klikoni foton pr nj pamje m t madhe

Emri: sun connecti.jpg
S: 28
Madhesia: 39.5 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu