kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Plazh 4 dite ne Budva Ulqin Ploce Shen Stefan Florid 149 Euro

  Plazh 4 dite ne Budva Ulqin Ploce Shen Stefan Florida Beach Hawai Beach Valdanos

  • 109 Euro QERSHOR : 14-17Qershor ; 21-24 Qershor ; 28-1 Korrik
  • 149 Euro KORRIK: 5-8 Korrik ; 12-15 Korrik ; 19-22 Korrik ; 26-29 Korrik
  • 159 Euro GUSHT : 2-5 Gusht; 9-12Gusht ; 16-19 Gusht ; 23-26 Gusht ; 30-2 Shtator

  Per muajin Korrik dhe Gusht nisje cdo dite te Enjte
  3 Nete 4 Dite Cmimi: 109 Euro/personi
  Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Kalimi i pikes kufitare Murriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin. Pas mengjesit plazh ne Valdanos deri ne oren 17:00, i cilesuar si nje nga plazhet me te bukura te qytetit te Ulqinit. Mundesi argetimi Scuba Diving. Kthimi ne hotel, darka ne hotel. Pas darke sipas deshires argetim ne Clubet e Nates te Ulqinit te shoqeruar nga guida.
  Dita e dyte: Mengjesi ne Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Budves, vizite qytetit te Budves, Portin e Jahteve, Qytetin e Vjeter , Kercimtaren e Budves. Plazh ne Ploce Beach. Mundesi argetimi Parascending ku mund te shikoni plazhet dhe qytetit e Budves nga siper. Nisemi drejt Ulqinit. Darka ne Hotel. Pas darke sipas deshires argetim ne Clubet e Nates te Ulqinit ( dalja ne darke behet individualisht)
  Dita e trete: Mengjesi ne Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt qytetit te Budves. Plazh ne Ishullin Hawai. Shetitje me anije. Mundesi argetimi Bungee Jumping. Nisemi drejt Ulqinit. Darka ne Hotel. Pas darke sipas deshires argetim ne Clubet e Nates te Ulqinit ( dalja ne darke behet individualisht)
  Dita e katert: Mengjesi ne hotel. Kohe e lire per plazh ne Florida Beach. Mundesi argetimi Kit Surf. Nisja drejt Tiranes.
  Ne cmim perfshihet:
  Guidat sipas programit
  Transporti me autobus komod
  Akomodimi ne Hotel 3* prane Plazhit te Madh Ulqin
  Mengjesi dhe darka

  Pagesat e femijeve:
  0 2 Vjec (Falas)
  2 11 Vjec (70% te shumes)
  Mbi 11 vjec Pagese e plote
  klikoni foton pr ta zmadhuar klikoni foton pr ta zmadhuar Klikoni foton pr nj pamje m t madhe

Emri: budva k.jpg
S: 29
Madhesia: 22.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu