kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi BUDVA 149 EURO 149 Euro

  Plazh 4 dite ne Budva – Ulqin – Ploce – Shen Stefan – Florida Beach – Hawai Beach – Valdanos

  • 109 EURO./. 21-24 Qershor ; 28-1 Korrik
  • 149 Euro KORRIK: 5-8 Korrik ; 12-15 Korrik ; 19-22 Korrik ; 26-29 Korrik
  • 159 Euro GUSHT : 2-5 Gusht; 9-12Gusht ; 16-19 Gusht ; 23-26 Gusht ; 30-2 Shtator

  Per muajin Korrik dhe Gusht nisje cdo dite te Enjte
  3 Nete – 4 Dite Cmimi: 109 Euro/personi
  Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Kalimi i pikes kufitare Murriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin. Pas mengjesit plazh ne Valdanos deri ne oren 17:00, i cilesuar si nje nga plazhet me te bukura te qytetit te Ulqinit. Mundesi argetimi Scuba Diving. Kthimi ne hotel, darka ne hotel. Pas darke sipas deshires argetim ne Clubet e Nates te Ulqinit te shoqeruar nga guida.
  Dita e dyte: Mengjesi ne Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Budves, vizite qytetit te Budves, Portin e Jahteve, Qytetin e Vjeter , Kercimtaren e Budves. Plazh ne Ploce Beach. Mundesi argetimi Parascending ku mund te shikoni plazhet dhe qytetit e Budves nga siper. Nisemi drejt Ulqinit. Darka ne Hotel. Pas darke sipas deshires argetim ne Clubet e Nates te Ulqinit ( dalja ne darke behet individualisht)
  Dita e trete: Mengjesi ne Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt qytetit te Budves. Plazh ne Ishullin Hawai. Shetitje me anije. Mundesi argetimi Bungee Jumping. Nisemi drejt Ulqinit. Darka ne Hotel. Pas darke sipas deshires argetim ne Clubet e Nates te Ulqinit ( dalja ne darke behet individualisht)
  Dita e katert: Mengjesi ne hotel. Kohe e lire per plazh ne Florida Beach. Mundesi argetimi Kit Surf. Nisja drejt Tiranes.
  Ne cmim perfshihet:
  • Guidat sipas programit
  • Transporti me autobus komod
  • Akomodimi ne Hotel 3* prane Plazhit te Madh Ulqin
  • Mengjesi dhe darka

  Pagesat e femijeve:
  0 – 2 Vjec (Falas)
  2 – 11 Vjec (70% te shumes)
  Mbi 11 vjec – Pagese e plote
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: budva gilrs.jpg
S: 41
Madhesia: 61.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu