devinf.com
Kliko

 1. Standart Vile buze detit, 2 katshe, 160 m² + oborr 272 m² + pishine, 205.000 € (Plazh, Mali Robit, Golem, prane Mak Albania)  Shitet Vile private 2 kateshe me Pishine


  Vila ndodhet e zhvilluar brenda fshatit Princcess International Qerret, tek Mali i Robit
  ne krah te ish Mak Albania
  dhe eshte vetem 70 m nga deti.

  Prane fshatit eshte zhvilluar edhe qendra turistike Prestige ne zonen e Mali Robit, Golem,
  prane Mak Albania
  .

  Truall (oborr) 272 m2, ka pishine, gazebo, peme frutore si dhe nje depo.
  Siperfaqja e ndertimit 160 m2.

  Pershkrimi i Viles dy kateshe:

  Kati perdhe
  Nje dhome dite + verande + pishina + nje dhome gjumi matrimoniale + tualet me kabine dushi
  + guzhina


  Kati i pare
  I cili lidhet me shkalle druri ku ndodhet nje dhome dite e madhe + 2 (dy) dhoma gjumi me krevat
  martrimoniale +tualet me gabine dushi.

  Tre dhomat e gjumit = 25m2 sejcila
  Dy dhoma dite per cdo kat + Dy tualete
  Pishina = 70 m2
  Poste parkimi 2-3

  Nga bregu i detit = 100 metra


  Vila eshte rinovuar plotesisht ne strukture dhe rimomibluar (mobilje italiane) - muaji Mars 2019

  Parkingu i garantuar (2-3)
  Cmimi 205.000 euro
  Prona eshte me hipoteke.


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11.jpg
S: 849
Madhesia: 95.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27.jpg
S: 506
Madhesia: 100.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 26.jpg
S: 487
Madhesia: 58.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 18.jpg
S: 512
Madhesia: 38.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 16.jpg
S: 491
Madhesia: 62.6 KB  


  ‎+355 67 679 1056
  | manjolapupa@yahoo.it

  Lista me ofertat - okazione

  per kerkesa, plotesoni 1 min. formularin, duke klikuar