devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shitet Vile 2 kateshe ne plazh, 160 m² + oborr 272 m² + pishine, 205.000 € (Mali Robit, Golem, prane Mak Albania)  Shitet Vile private 2 kateshe me Pishine


  Vila ndodhet e zhvilluar brenda fshatit Princcess International Qerret, tek Mali i Robit
  ne krah te ish Mak Albania
  dhe eshte vetem 70 m nga deti.

  Prane fshatit eshte zhvilluar edhe qendra turistike Prestige ne zonen e Mali Robit, Golem,
  prane Mak Albania
  .

  Truall 272 m2, ka pishine, gazebo, peme frutore si dhe nje depo.
  Siperfaqja e ndertimit 160 m2.

  Pershkrimi i Viles dy kateshe:

  Kati perdhe
  Nje dhome dite + verande + pishina + nje dhome gjumi matrimoniale + tualet me kabine dushi
  + guzhina


  Kati i pare
  I cili lidhet me shkalle druri ku ndodhet nje dhome dite e madhe + 2 (dy) dhoma gjumi me krevat
  martrimoniale +tualet me gabine dushi.


  Vila sapo eshte rinovuar dhe rimomibluar (mobilje italiane) - muaji Mars 2019

  Parkingu i garantuar

  Cmimi 205.000 euro
  Prona eshte me hipoteke.

  Cel: 0692907920


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11.jpg
S: 535
Madhesia: 95.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27.jpg
S: 274
Madhesia: 100.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 26.jpg
S: 264
Madhesia: 58.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 18.jpg
S: 268
Madhesia: 38.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 16.jpg
S: 267
Madhesia: 62.6 KB  


  00355 69 290 79 20
  | ic.immobiliari@yahoo.it

  Lista me ofertat - okazione

  per kerkesa, plotesoni 1 min. formularin, duke klikuar