kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smart Box ultraHD 4K 8.500 Leke

  Shes smartbox i ri,i sapo ardhur nga gjermania,Ultra HD 4K 1gb ram ddr3 8gb rom,android 7, wifi,lan, 64bit procesor.
  Smart box ka te istaluar aplikacione te ndryshme dhe app Kodi.

  Cmimi 8500 lek te reja

  Kontakt: tipsnow2204@yahoo.com

  Cel. : tipsnow2204@yahoo.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180614_075909.jpg
S: 22
Madhesia: 29.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180614_080322.jpg
S: 19
Madhesia: 37.2 KB