kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smart Box ultraHD 4K 6100 Leke

  Shes smartbox i ri ne kuti ,i sapo ardhur nga gjermania,Ultra HD 4K 1gb ram ddr3 8gb rom,android 7, wifi,lan, 64bit procesor.


  Cmimi 6100 lek te reja dhe i diskutueshem deri me date 30.07.2018

  Kontakt: tipsnow2204@yahoo.com

  Cel. : tipsnow2204@yahoo.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180614_075909.jpg
S: 86
Madhesia: 29.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180614_080322.jpg
S: 67
Madhesia: 37.2 KB