kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Atlete Nike Air Max 270 7.500 Leke

  Atlete Nike Air Max 270 Nr. 40-43

  Atletet jane origjinale dhe te reja.

  Per me shume na kontaktoni ne nr. e telefonit 0696635797

  Na gjeni dhe ne instagram @atletegjermane.al


  Cel. : 0696635797
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 58
Madhesia: 31.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu