kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes frigorifer SHES FRIGORIFER NGRIRES ITALIAN, IARP EIS43 450 Euro

  Shes frigorifer ngrires, kollone, prodhim italian: IARP EIS 43.

  Shitet per arsye te mbylljes se biznesit dhe eshte ne gjendje shume te mire pune.
  Cmimi: 450 EURO


  Mob: +355 69 29 36 951

  Adresa: Rruga Sami Frasheri, Perballe me drejtorine e policise - Tirane
  Cel. : +355 69 29 36 951
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1319.jpg
S: 73
Madhesia: 63.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1321.jpg
S: 66
Madhesia: 57.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1322.jpg
S: 120
Madhesia: 50.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1320.jpg
S: 61
Madhesia: 36.1 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu