devinf.com
Katalogu i Pronave 2019
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+bllk,Kati 2,80m2, cmim 58.000 Euro (Laprake)

  Shitet apartament ne zonen e Laprakes,Fusha e sportit

  Kati 2 banimit, perbehet nga 1 dhome gjumi +soxhorno +1 tualete me dritare, ballkon spacioz.

  Pallat i ri i sapopėrfunduar, punime teper cilėsore sistem kapote, pamje nga perendimi.

  Aktualisht I mobiluar dhe i dhene me qera.

  Siperfaqe totale banimi eshte 80 m2.


  Cmimi 58.000 Euro


  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f568672f-0e7b-6493-49a8-57d3d2a09754.jpg
S: 649
Madhesia: 62.7 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar