kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Plazh ne Lefkada, 5 dite, €199 199 Euro

  10, 17 Qershor – € 199
  ► 24 Qershor -€220
  ► 1, 8, 15, 22, 29 Korrik -€240
  ► 5, 12, 19, 26 Gusht -€260
  ► 2, 9 Shtator -€240

  Akomodimi ne hotel Lefkas Blu 4* buze detit me plazh privat:
  DITA PARE – Nisja nga qėndra e Tiranės nė mėngjes nė orėn 05:00 me mjet komod. Ndalesa tė vogla rrugės pėr nė kufirin e Qafėbotės. Mberritja ne Lefkada. Kohe e lire per te shfrytezuar pishinen dhe plazhin e hotelit. Pasdite shetitje e lire ne qytet. Darka ne hotel.
  DITA DYTĖ – Pas mengjesit, nisemi per plazh ne Kathisma-Lefkada, ku do te qendrojme nga ora 10:30 deri ne oren 15:00. Pas plazhit, konsumojme dreken dhe nisemi per nje vizite ne manastirin e Faneromenis. Rreth ores 18:00 kthimi per ne hotel. Pasdite e lire. Darka ne hotel.
  Ne mbremje, opsionale Boat Party (Cmimi extra 10 euro/person me 1 pije te perfshire). Nisja 20:30 – 1:00.
  Anija shnderrohet ne nje beach bar me muzike, drita, fishekzjarre per nje atmosfere mbreselenese. Anija do te ankorohet ne nje plazh te virgjer per rreth 1 ore, ku me guximtaret mund te lahen. Muzika dhe festa nuk do te ndalet ne asnje moment. Anija do kete DJ me te mire te Lefkades qe do ju shoqeroje gjate gjithe kohes.
  DITA TRETĖ – Mėngjesi nė hotel dhe nisja pėr nė qėndrėn mė tė famshme turistike tė ishullit, Nidri. Aty na pret anija pėr te vazhduar udhetimin tone. Fillon udhėtimi nė orėn 10:00. Vizitojmė bregdetet me famė boterore tė Lefkades…Porto Katsiki, Meganisi, Scorpions, Porti Fiskardo dhe shpellen Papanikoli. Vizitojmė dhe ndalojmė 1 orė nė ishullin mė tė madh tė detit Jon, Kefalonia dhe ishullin e Odisesė Itaka. Gjatė ditės bėhen 3-4 ndalesa pėr plazh. Kjo shėtitje e mrekullueshme mbaron nė orėn 18:30. (Shetitja me anije ka kosto shtese opsionale 20€/person) Me pas qėndrojme pėr njė kafe nė Nidri dhe me pas vazhdojmė pėr nė hotel. Darka ne hotel.
  DITA KATĖRT – Pas mengjesit, kohe e lire per plazh. Darka ne hotel.
  DITA PESTĖ – Mėngjesi nė hotel. Me pas nisemi per ne qytetin e Parges, aty do te kemi mundesi per te bere nje vizite te shkurter dhe mund te konsumohet nje frape ne lokalet buze detit. Nisja per ne Janine. Dreka individuale buze liqenit, vizite e shkurter e Janines. Kthimi ne Tirane. Mberritja ne Tirane ne darke.
  Cmimi per femijet:
  Nga 0-2 vjec: Falas
  Nga 2-12 vjec: zbritje 50 Euro
  Mbi 12 vjec: Cmimi i plote
  Cmimi perfshin:
  ✔ Transporti Komod Tirane – Lefkada vajtje ardhje (nuk ka zbritje per transport personal)
  ✔ Transfertat si ne program
  ✔ Akomodimi nė Hotel Lefkas Blu 4*, nė Nikiana.
  ✔ Perdorimi i pishines se hotelit, cadrat dhe shazllonet ne pishine
  ✔ Mengjeset dhe darkat
  ✔Shoqerues shqiptar nga agjensia

  – Cmimi per person ne dhome teke 50% me shume.

  Nuk perfshihen:
  – Udhėtimi me anije 20 €/person
  – Drekat
  – Shazllonet dhe cadrat ne plazh (mesatarisht 5 euro dita 2 shazllone dhe 1 cader)
  – Cdo gje qe nuk eshte permendur ne rubriken “Te Perfshira”
  – Taksa e qytetit qe eshte e vlefshme qe ne Janar te 2018, 1.5 euro per dhome ne hotel me 3*, 2 euro per dhome ne hotel me 4* dhe 4 euro per dhome ne hotel me 5*.


  KUJDES: AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT QE KHEHEN NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME OSE PER ESPULS, DHE PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  Sugjerim: Nese ngeleni te kenaqur nga sherbimi i shoferit dhe i guides bakshishet per ta jane te mirepritura, por jo te detyruara!
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lefi e.jpg
S: 29
Madhesia: 65.8 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu