kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Plazh ne Lefkada, 4 dite, €159

  Plazh ne Lefkada, 4 dite, €159


  Datat e tjera te nisjeve per programin 4 ditor:
  ► 14, 21 Qershor – €159
  ► 28 Qershor – €179
  ► 5, 12, 19, 26 Korrik – €189
  ► 2, 9, 16, 23, 30 Gusht – €199
  ► 6, 13 Shtator – €179

  Akomodimi ne hotel Lefkas Blu 4* buze detit me plazh privat:
  ► Dita 1:
  Nisja nga Tirana ne oren 05:00. Ndalesa tė shkurtra rrugės. Mberrijme ne Lefkada. Kohe e lire per te shfrytezuar pishinen e hotelit ose per plazh dhe darka ne hotel.

  ► Dita 2:
  Mėngjesi nė hotel. Pas mengjesit nisemi pėr nė fshatin turistik Nidri ku na pret anija pėr te vizituar bregdetet me famė boterore tė Lefkades. Ky udhetim zgjat rreth 8 ore, kushton 20€ dhe vizitohen:

  • Meganisi
  • Shpella Papanikoli
  • Spartohori
  • Scorpions
  • Maduri
  • Porto Kaciki
  • Kefalonia – kohe e lire per dreke (rreth 1.5 ore)

  Darka ne hotel. Mbremje e lire.

  Dita 3:
  Pas mengjesit, nisemi per plazh ne Kathisma-Lefkada, ku do te qendrojme nga ora 10:30 deri ne oren 15:00. Pas plazhit, konsumojme dreken dhe nisemi per nje vizite ne manastirin e Faneromenis. Rreth ores 18:00 kthimi per ne hotel. Pasdite e lire. Darka ne hotel.
  Ne mbremje, opsionale Boat Party (Cmimi extra 10 euro/person me 1 pije te perfshire). Nisja 20:30 – 1:00.
  Anija shnderrohet ne nje beach bar me muzike, drita, fishekzjarre per nje atmosfere mbreselenese. Anija do te ankorohet ne nje plazh te virgjer per rreth 1 ore, ku me guximtaret mund te lahen. Muzika dhe festa nuk do te ndalet ne asnje moment. Anija do kete DJ me te mire te Lefkades qe do ju shoqeroje gjate gjithe kohes.

  Dita 4:
  Mėngjesi nė hotel. Me pas nisemi per ne qytetin e Parges, aty do te kemi mundesi per te bere nje vizite te shkurter dhe mund te konsumohet nje frape ne lokalet buze detit. Nisja per ne Janine. Dreka individuale buze liqenit, vizite e shkurter e Janines. Kthimi ne Tirane. Mberritja ne Tirane ne darke.
  Mbėrritja nė Tiranė ne mbremje.
  Nė cmim pėrfshihet:

  • Transporti me autobus komod. (Nuk ka zbritje ne cmim per transport individual)
  • Akomodimi nė hotel Lefkas Blu 4* ne Nikiana.
  • Mėngjesi dhe darka
  • Shoqėrues shqiptar gjatė udhėtimit.

  Nė cmim nuk pėrfshihet

  • Gjithcka qė nuk ėshtė pėrmendur nė rubrikėn pėrfshihet.
  • Shėtitja me anije, opsionale €20
  • Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
  • Siguracioni jetės nė udhetim (i kėshillushėm).
  • Taksa e qytetit qe eshte e vlefshme qe ne Janar te 2018, 1.5 euro per dhome ne hotel me 3*, 2 euro per dhome ne hotel me 4* dhe 4 euro per dhome ne hotel me 5*

  Fėmijėt

  • 0-2 vjec janė falas;
  • 2-12 vjec, nėse akomodohet nė dhomė me 2 tė rritur, pėrfiton €20 zbritje;
  • mbi 12 vjec paguan si i rritur.
  • nėse nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udhėton me njerin ose asnjerin nga prindėrit, i duhet patjetėr prokurė e noterizuar.
  Per programet 3, 5 apo 8 ditore ne Lefkada klikoni KETU!
  Datat e tjera te nisjeve per programin 4 ditor:
  ► 14, 21 Qershor – €159
  ► 28 Qershor – €179
  ► 5, 12, 19, 26 Korrik – €189
  ► 2, 9, 16, 23, 30 Gusht – €199
  ► 6, 13 Shtator – €179

  Akomodimi ne hotel Lefkas Blu 4* buze detit me plazh privat:
  ► Dita 1:
  Nisja nga Tirana ne oren 05:00. Ndalesa tė shkurtra rrugės. Mberrijme ne Lefkada. Kohe e lire per te shfrytezuar pishinen e hotelit ose per plazh dhe darka ne hotel.

  ► Dita 2:
  Mėngjesi nė hotel. Pas mengjesit nisemi pėr nė fshatin turistik Nidri ku na pret anija pėr te vizituar bregdetet me famė boterore tė Lefkades. Ky udhetim zgjat rreth 8 ore, kushton 20€ dhe vizitohen:

  • Meganisi
  • Shpella Papanikoli
  • Spartohori
  • Scorpions
  • Maduri
  • Porto Kaciki
  • Kefalonia – kohe e lire per dreke (rreth 1.5 ore)

  Darka ne hotel. Mbremje e lire.

  Dita 3:
  Pas mengjesit, nisemi per plazh ne Kathisma-Lefkada, ku do te qendrojme nga ora 10:30 deri ne oren 15:00. Pas plazhit, konsumojme dreken dhe nisemi per nje vizite ne manastirin e Faneromenis. Rreth ores 18:00 kthimi per ne hotel. Pasdite e lire. Darka ne hotel.
  Ne mbremje, opsionale Boat Party (Cmimi extra 10 euro/person me 1 pije te perfshire). Nisja 20:30 – 1:00.
  Anija shnderrohet ne nje beach bar me muzike, drita, fishekzjarre per nje atmosfere mbreselenese. Anija do te ankorohet ne nje plazh te virgjer per rreth 1 ore, ku me guximtaret mund te lahen. Muzika dhe festa nuk do te ndalet ne asnje moment. Anija do kete DJ me te mire te Lefkades qe do ju shoqeroje gjate gjithe kohes.

  Dita 4:
  Mėngjesi nė hotel. Me pas nisemi per ne qytetin e Parges, aty do te kemi mundesi per te bere nje vizite te shkurter dhe mund te konsumohet nje frape ne lokalet buze detit. Nisja per ne Janine. Dreka individuale buze liqenit, vizite e shkurter e Janines. Kthimi ne Tirane. Mberritja ne Tirane ne darke.
  Mbėrritja nė Tiranė ne mbremje.
  Nė cmim pėrfshihet:

  • Transporti me autobus komod. (Nuk ka zbritje ne cmim per transport individual)
  • Akomodimi nė hotel Lefkas Blu 4* ne Nikiana.
  • Mėngjesi dhe darka
  • Shoqėrues shqiptar gjatė udhėtimit.

  Nė cmim nuk pėrfshihet

  • Gjithcka qė nuk ėshtė pėrmendur nė rubrikėn pėrfshihet.
  • Shėtitja me anije, opsionale €20
  • Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
  • Siguracioni jetės nė udhetim (i kėshillushėm).
  • Taksa e qytetit qe eshte e vlefshme qe ne Janar te 2018, 1.5 euro per dhome ne hotel me 3*, 2 euro per dhome ne hotel me 4* dhe 4 euro per dhome ne hotel me 5*

  Fėmijėt

  • 0-2 vjec janė falas;
  • 2-12 vjec, nėse akomodohet nė dhomė me 2 tė rritur, pėrfiton €20 zbritje;
  • mbi 12 vjec paguan si i rritur.
  • nėse nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udhėton me njerin ose asnjerin nga prindėrit, i duhet patjetėr prokurė e noterizuar.

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lefi 1.jpg
S: 26
Madhesia: 9.3 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu