kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Plazh ne Lefkada, Parga, 3 ditė €110 110 Euro

  Plazh ne Lefkada, Parga, 3 ditė €110


  8, 15, 22 Qershor – €110
  29 Qershor – €130
  6, 13, 20, 27 Korrik – €150
  3, 10, 17, 24, 31 Gusht – €150
  7, 14 Shtator – €110

  Akomodimi ne hotel Lefkas Blu 4* buze detit me plazh privat:
  Dita 1:
  Nisja nga Tirana ne oren 05:00. Ndalesa tė shkurtra rrugės. Mberritja ne Lefkada. Akomodimi ne Hotel dhe kohe e lire per te shijuar plazhin privat te hotelit.. Pasdite shetitje ne qytet. Kthimi dhe darka ne hotel.

  Dita 2:
  Mėngjesi nė hotel.Mėngjesi nė hotel dhe nisja pėr nė qėndrėn mė tė famshme turistike tė ishullit, Nidri. Aty na pret anija pėr te vazhduar udhetimin tone. Fillon udhėtimi nė orėn 10:00. Vizitojmė bregdetet me famė boterore tė Lefkades…Porto Katsiki, Meganisi, Scorpions, Porti Fiskardo dhe shpellen Papanikoli. Vizitojmė dhe ndalojmė 1 orė nė ishullin mė tė madh tė detit Jon, Kefalonia dhe ishullin e Odisesė Itaka. Gjatė ditės bėhen 3-4 ndalesa pėr plazh. Kjo shėtitje e mrekullueshme mbaron nė orėn 18:30. (Shetitja me anije ka kosto shtese opsionale 20€/person) Me pas qėndrojme pėr njė kafe nė Nidri dhe me pas vazhdojmė pėr nė hotel. Darka ne hotel.

  Dita 3:
  Mėngjesi nė hotel. Me pas nisemi per ne qytetin e Parges, aty do te kemi mundesi per te bere nje vizite te shkurter dhe mund te konsumohet nje frape ne lokalet buze detit. Nisja per ne Janine. Dreka individuale buze liqenit, vizite e shkurter e Janines. Kthimi ne Tirane. Mberritja ne Tirane ne darke.

  Nė cmim pėrfshihet”

  • Transporti me autobus komod.
  • Akomodimi nė hotel 4*
  • Mėngjesi dhe darka
  • Shoqėrues shqiptar gjatė udhėtimit.

  Nė cmim nuk pėrfshihet

  • Gjithcka qė nuk ėshtė pėrmendur nė rubrikėn pėrfshihet.
  • Shėtitja me anije, opsionale €20.
  • Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
  • Siguracioni jetės nė udhetim (i kėshillushėm).
  • Taksa e qytetit qe eshte e vlefshme qe ne Janar te 2018, 1.5 euro per dhome ne hotel me 3*, 2 euro per dhome ne hotel me 4* dhe 4 euro per dhome ne hotel me 5*.


  Fėmijėt

  • 0-2 vjec janė falas;
  • 2-12 vjec, nėse akomodohet nė dhomė me 2 tė rritur, pėrfiton €20 zbritje;
  • mbi 12 vjec paguan si i rritur.
  • Personi ne dhome teke paguan 30% me shume te vleres.
  • nėse nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udhėton me njerin ose asnjerin nga prindėrit, i duhet patjetėr prokurė e noterizuar.

  Ju bėjmė me dije se:

  • Pėr rezervim, mund tė paguani 50% tė shumės tani, ndėrsa pagesen e plotė deri nė 5 ditė para nisjes.
  • Pagesa e bėre ėshtė e pakthyeshme.
  • Agjensia nuk mban pėrgjegjėsi pėr personat e kthyer nga policia pėr arsye tė ndryshme sic janė mungesė dokumentacioni, espuls, etj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lefi 2.jpg
S: 23
Madhesia: 9.3 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu