kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Shes Atlete Adidas Ultra Boost 7.000 Leke

  Atlete Adidas Ultra Boost nr. 40-44

  Atletet jane origjinale dhe te reja.

  Per me shume na kontaktoni ne nr. e telefonit 0696635797

  Na gjeni dhe ne instagram @atletegjermane.al

  Cel. : 0696635797

  Cel. : 0696635797
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 39
Madhesia: 52.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu