kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Shqiperi VALBONA iu Fton Ne Natyren e saj Mbreslenese🌼🧚*♀☘ 8.500 Leke

  VALBONA iu Fton Ne Natyren e saj Mbreslenese🌼🧚*♀
  🚍 Nisje Dt. 16 Qershor 😍 2 Dite! 😍 Cmimi 8500 lek
  🏡 Akomodim ne hotel Fusha e Gjes
  💃 Mbremje festive me DJ
  🍹 Mengjes + Dreke + Darke te perfshire ne cmim
  🛳 Lundrim per 2 ore me tragetin Alpin ne liqenin e Komanit  🌼🌺🌼 Ne cmim pėrfshihen: 🌼🌺🌼
  ➔ Transporti: Tirane – Valbone – Prizren – Tirane
  ➔ Bileta e tragetit Koman – Fierze
  ➔ Akomodimi 1 nate ne Hotel Fusha e Gjes
  ➔ Dreka dhe Darka e dites se pare me gatime tradicionale te Valbones
  ➔ Mengjes fshati diten e dyte ne Valbone
  ➔ Darke festive me muzike dhe DJ
  ➔ Guida jone e cila do ju shoqeroje gjate gjithe udhetimit

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Valbona-Valley-in-Winter-18-1.jpg
S: 31
Madhesia: 48.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu