devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 35 m² 135 Euro (Rruga Tish Daia)

  Zona/Rruga : Rruga Tish Daia

  Jepet zyre per qira prane Kristal Center
  Zyra eshte ambient open space dhe disponon 1 tualet.
  Mundesi shfrytezimi per cdo lloj biznesi.
  Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.
  Tarife agjensie 1/2 e qerase se pare per qirramarresin, vetem nje here.  Cel. : 0675981865
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: m2.jpg
S: 18
Madhesia: 23.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: m1.jpg
S: 12
Madhesia: 27.3 KB