kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Plazh 5 dite ne Budva Ulqin Ploce Shen Stefan Havana 149 Euro

  Plazh 5 dite ne Budva Ulqin Ploce Shen Stefan Havana Beach Jaz Hawai Beach

  • 149 Euro QERSHOR : 17 21 Qershor ; 24 28 Qershor
  • 199 Euro KORRIK : 1-5 Korrik ; 8-12 Korrik ; 15-19 Korrik ; 22-26 Korrik 29 2 Gusht
  • 209 Euro GUSHT : 5- 9 Gusht ; 12 16 Gusht ; 19-23 Gusht ; 26 30 Gusht

  Per muajin Korrik dhe Gusht nisje do dit t Diel
  Cmimi: 149 Euro/ personi
  Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Kalimi i pikes kufitare Murriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin. Ndalese panoramike ne Shen Stefan per foto. Plazh ne Jaz Beach ( I cilesuar si plazhi ku organizohen koncertet me muzike live gjate veres). Plazhi ofron sporte te ndryshme ujore si mundesia me e mire e argetimit. Nisemi drejt Ulqinit. Darka ne Hotel. Pas darke te shoqeruar nga guida argetim ne Clubet e Nates te Ulqinit.
  Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit plazh ne Valdanos deri ne oren 17:00, i cilesuar si nje nga plazhet me te bukura te qytetit te Ulqinit. Mundesi argetimi Scuba Diving. Kthimi ne hotel, darka ne hotel. Pas darke sipas deshires argetim ne Clubet e Nates te Ulqinit ( dalja ne darke behet individualisht)
  Dita e trete: Mengjesi ne Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Budves, vizite qytetit te Budves, Portin e Jahteve, Qytetin e Vjeter , Kercimtaren e Budves. Plazh ne Ploce Beach. Mundesi argetimi Parascending ku mund te shikoni plazhet dhe qytetit e Budves nga siper. Nisemi drejt Ulqinit. Darka ne Hotel. Pas darke sipas deshires argetim ne Clubet e Nates te Ulqinit ( dalja ne darke behet individualisht)
  Dita e katert: Mengjesi ne Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt qytetit te Budves. Plazh ne Ishullin Hawai. Shetitje me anije. Mundesi argetimi Bungee Jumping. Nisemi drejt Ulqinit. Darka ne Hotel. Pas darke sipas deshires argetim ne Clubet e Nates te Ulqinit ( dalja ne darke behet individualisht)
  Dita e peste: Mengjesi ne hotel. Kohe e lire per plazh ne Havana Beach. Mundesi argetimi Kit Surf. Nisja drejt Tiranes.
  Ne cmim perfshihet:
  Guidat sipas programit
  Transporti me autobus komod
  Akomodimi ne Hotel 3* prane Plazhit te Madh Ulqin
  Mengjesi dhe darka
  klikoni foton pr ta zmadhuar klikoni foton pr ta zmadhuar Klikoni foton pr nj pamje m t madhe

Emri: budva 20189.jpg
S: 30
Madhesia: 53.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu