kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi 👉Plazh 4 dite ne Budva Ulqin Ploce Shen Stefan Flor 109 Euro

  👉Plazh 4 dite ne Budva Ulqin Ploce Shen Stefan Florida Beach Hawai Beach Valdanos
  109 Euro QERSHOR : 14-17Qershor ; 21-24 Qershor ; 28-1 Korrik
  149 Euro KORRIK: 5-8 Korrik ; 12-15 Korrik ; 19-22 Korrik ; 26-29 Korrik
  159 Euro GUSHT : 2-5 Gusht; 9-12Gusht ; 16-19 Gusht ; 23-26 Gusht ; 30-2 Shtator
  Per muajin Korrik dhe Gusht nisje cdo dite te Enjte

  3 Nete 4 Dite Cmimi: 109 Euro/personi
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, sa kalon ish- Ambasaden Jugosllave , krahu tjeter (Perballe Parukeri "Merita") Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6056944/696153704
  klikoni foton pr ta zmadhuar klikoni foton pr ta zmadhuar Klikoni foton pr nj pamje m t madhe

Emri: budva 20189.jpg
S: 21
Madhesia: 53.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu