kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes bokse SHES FONI ,DY BOKSE ME VETAMPLIFIKIM DHE MIKSER BERINGER, ko 80.000 Leke

  Shes foni e kompletuar ,dy bokse,mikser beringer,te gjitha fishat ,stative,mikrofon.

  Cel. : 0693274384
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180606_101132.jpg
S: 122
Madhesia: 27.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180606_101153.jpg
S: 97
Madhesia: 31.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180509_194657.jpg
S: 80
Madhesia: 17.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180509_194705.jpg
S: 75
Madhesia: 14.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu