kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Makineri Metal Prerese Torno,Freze,Trapano Radiale

  Shiten Makineri metal prerese bashke me instrumentat dhe materiale te shumta
  1.Torno
  2.Freze
  3.Trapano Radiale
  4.Materiale te ndryshme
  Cmimi i arsyeshem.  Cel. : 0695272883
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_5685.jpg
S: 107
Madhesia: 55.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_5689.jpg
S: 97
Madhesia: 40.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_5690.jpg
S: 96
Madhesia: 34.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_5691.jpg
S: 92
Madhesia: 55.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: OTTM5501.jpg
S: 89
Madhesia: 37.2 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu