SHITET BIZNES FARMACIE

FARMACIA NDODHET NE UNAZE TE RRUGA BARDHYL.

FARMACIA SHITET ME TE GJITHA ILACET TE INVETARIZUARA, RAFTET, KASA FISKALE, KOMPJUTERI ME PROGRAMIN BILANC, KRYQI, TABELA ELEKTRONIKE DHE CDO GJE TJETER.

CMIMI 14000 EURO I DISKUTUESHEM.

PER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NUMRIN 0693660117.

Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  3.jpg
S: 83
Madhesia:  39.4 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  1.jpg
S: 65
Madhesia:  26.8 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  2.jpg
S: 54
Madhesia:  37.7 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  4.jpg
S: 54
Madhesia:  32.1 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  5.jpg
S: 52
Madhesia:  32.6 KB
Cel. : 0693660117