OKAZION FONI
2 WUFERA B&C 18INCH 250 W COPA, 2 BOKSE GEMINI GX 1500 800W COPA APLIFIKATOR 2 X 250 W SUPER MIKSER PROFESIONAL 16 KANALE E RE MIKSER BEHRINGER SL 2442FX-PRO ,PERFSHIHET EDHE KOMPIUTER TE POSACEM PER DJ . FISHAT SIC ISHIHNI NE FOTO FONIA NE GJENDJE SUPER PER DJ BEACH BAR DHE EVENTE TE TJERA.
CMIMI I DISKUTUESHEM
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  thumbnail (1).jpg
S: 41
Madhesia:  141.8 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  34649062_1867439093308236_8490908142396243968_n.jpg
S: 74
Madhesia:  21.6 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  thumbnail.jpg
S: 39
Madhesia:  63.1 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  thumbnail (3).jpg
S: 41
Madhesia:  48.3 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  thumbnail (13).jpg
S: 39
Madhesia:  111.1 KB

Cel. : 0675835737