kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Relax fisher price blere ne USA 4000 Leke

  Shes relax fisher price me dy drejtime lekundje dhe 1 statik. Gjendje shume e mire

  Cel. : 0692560772
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180429_080101.jpg
S: 110
Madhesia: 28.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180429_080051.jpg
S: 52
Madhesia: 42.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu