kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion Shitet Biznesi Call Center 18000 Euro

  Zona/Rruga : Rruga Kajo Karafili , Pallati Bimbash ,50 metra nga Banka e Shiperise, Tirane

  -Objekti ka siperfaqe prej 200 m2 te ndare ne: 1 salle te madhe, 1 salle normale , magazine+salle serveri e vecuar , zyra e administrates e perbere nga 3 skrivani, 3 poltrona,3 laptop perfshire dhe te gjitha mjetet e tjera te nevojshme , 2 tualete, korridor dhe recepsioni.
  -Sistemi operativi i Call centerit eshte 100% funksional
  - Aktualisht biznesi eshte ne gjendje pune dhe shitet i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme.
  Pjese e biznesit qe shiten jane: 55 postacione te kompletuara me set PC Dell dhe kufje te kualitetit te larte + 14 Sete PC rezerv.
  -Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 5 kondicionereve dhe te gjitha dhomat kane drite natyrale
  -Ambienti ka nje pozicionim perfekt, prane qendres se Tiranes, tek fillimi i rruges se Kavajes , 50 metra nga Banka e Shqiperise.
  - Objekti ka nje qera pre 1150 euro/muaj ku perfshihet dhe tatimi ne burim (15%)
  -Objekti eshte i paisur me telekamera dhe sistem alarmi.
  - Ofrojme suport/konsulence per rekrutime.  Cel. : 0697035783 / 0697072777
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 95
Madhesia: 24.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 92
Madhesia: 22.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 92
Madhesia: 24.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 89
Madhesia: 22.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 88
Madhesia: 28.3 KB  

  Rr: Kajo Karafili, Pallati Bimbash, Kati i 2
  (50 m nga Banka e Shqiperise)