kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Plazh ne Kefalonia, 4 Dite, 259€ ☀ 259 Euro

  Nje nder destinacionet me te kerkuara per kete vere!!! 😱
  Plazh ne Kefalonia, 4 Dite, 259€
  📆 Nisja 5 Korrik

  Perfshin:
  🚌 Transporti Komod Tirane – Kefalonia vajtje ardhje (nuk ka zbritje per transport personal).
  🎈 Transfertat si ne program.
  🚤 Transferta me traget nga Porti i Kyllinit ne portin Poros ne Kefalonia.
  🏩 Akomodimi nė Sunrise Inn Hotel 3*, nė Pessada, prane njerit prej plazheve me te bukur ne ishull.
  🏊 Perdorimi i pishines se hotelit, cadrat dhe shazllonet ne pishine.
  🍩 Mengjeset dhe darkat.
  🚶 Shoqerues shqiptar nga agjensia.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kefanolia 56.jpg
S: 24
Madhesia: 75.5 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu