kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Bullgari Plazh All Inclusive nė Burgas, 8 Ditė €239 239 Euro

  Bullgari

  Dita e Parė, E Shtunė: Nisja nga Tirana Diten e Premte nė oren 13.00 dhe udhėtimi me autobus nėpėrmjet pėr nė Burgas. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbrritja nė Burgas rreth orės 09.00. Sistemimi dhe Akomodimi nė Hotele All Inclusive.

  Dita e Dytė, E Diel: All Inclusive ne Hotel. Tė lirė pėr nė Plazh.

  Dita e Tretė, E Hėnė: All Inclusive ne Hotel. Tė lirė pėr nė Plazh.
  Dita e Katėrt, E Martė: All Inclusive ne Hotel. Tė lirė pėr nė Plazh.
  Dita e Pestė, E Mėrkurė: All Inclusive ne Hotel. Tė lirė pėr nė Plazh.
  Dita e Gjashtė, E Enjte: All Inclusive ne Hotel. Tė lirė pėr nė Plazh.
  Dita e Shtatė, E Premte: All Inclusive ne Hotel. Tė lirė pėr nė Plazh.
  Dita e Tetė, E Shtunė: All Inclusive ne Hotel. Nisja pėr nė Tiranė. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbrritja nė Tiranė.
  Nisja mė 16, 23, 30 Qershor, 7, 14, 21, 28 Korrik, 4, 11, 18, 25 Gusht dhe 1 Shtator.


  Sezoni I
  nga 16/06/2018 nė 23/06/2018
  Tarifa »
  Hotel Gardenia Hills 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur ose 3 Rritur + 1 Fėmijė) € 239.00
  Hotel Chaika 4* Dhomė Standart Pamje Parku (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė) € 349.00
  Hotel Victoria Palace 5* Dhomė Standart Pamje Parku (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė) € 399.00
  » Sezoni II
  nga 23/06/2018 nė 30/06/2018
  Tarifa »
  Hotel Gardenia Hills 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur ose 3 Rritur + 1 Fėmijė) € 249.00
  Hotel Chaika 4* Dhomė Standart Pamje Parku (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė) € 399.00
  Hotel Victoria Palace 5* Dhomė Standart Pamje Parku (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė) € 449.00

  Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
  - Fjetje 7 Netė All Inclusive nė Hotele 3*, 4* dhe 5*.
  - Transferta Vajtje Ardhje me Autobus nga Tirana nė Hotele nė Burgas.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: burga s2.jpg
S: 32
Madhesia: 9.6 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu