kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 5 Dite Plazh ne Detin e Kalter te #LEFKADA 🌊🌊 259 Euro

  5 Dite Plazh ne Detin e Kalter te LEFKADA 🌊🌊
  🌼 Akomodimi ne Hotel #LEFKAS, 🌺 ne Qender te Qytetit dhe Buze_Plazhit 🏊*♀
  🚎 Nisje Dt. 23 KORRIK ❧ 5 Dite ❧ Cmmi €259
  🚌 Nisje Dt. 27 KORRIK ❧ 5 Dite ❧ Cmmi €265

  💰💰 Ne Cmim Perfshihet:
  sheshtije sipas programit.
  Akomodimi per 4 nete ne hotel Lefkas ne qender te Lefkades, prane lokaleve, restoranteve dhe tavernave te qytetit.
  Mengjeset dhe Darkat te cilet shtrohen bufe ne restorantin e hotelit gjate qendrimit tone ne Lefkada
  Asistence me guid shqiptare gjate gjithe udhetimit
  Transfertat hotel – plazh – hotel per te gjitha ditet sipas programit
  Taksat turistike per 5 ditet e qendrimit ne Greqi

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lefi.jpg
S: 24
Madhesia: 11.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu