kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 🌏 Plazh ne Lefkada, Parga, 3 ditė €110 110 Euro

  🌏 Plazh ne Lefkada, Parga, 3 ditė €110
  ► 8, 15, 22 Qershor – €110
  ► 29 Qershor – €130
  ► 6, 13, 20, 27 Korrik – €150
  ► 3, 10, 17, 24, 31 Gusht – €150
  ► 7, 14 Shtator – €110

  Nė cmim pėrfshihet”
  Transporti me autobus komod.
  Akomodimi nė hotel 4*
  Mėngjesi dhe darka
  Shoqėrues shqiptar gjatė udhėtimit.
  Nė cmim nuk pėrfshihet

  Gjithcka qė nuk ėshtė pėrmendur nė rubrikėn pėrfshihet.
  Shėtitja me anije, opsionale €20.
  Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
  Siguracioni jetės nė udhetim (i kėshillushėm).
  Taksa e qytetit qe eshte e vlefshme qe ne Janar te 2018, 1.5 euro per dhome ne hotel me 3*, 2 euro per dhome ne hotel me 4* dhe 4 euro per dhome ne hotel me 5*.

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lefierer.jpg
S: 24
Madhesia: 31.1 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu