kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 📸Plazh ne Lefkada, 4 dite, €159 159 Euro

  📸Plazh ne Lefkada, 4 dite, €159 #plazh#ofertaspecile#oferta#udhetime#soletravel#oferta
  ► 14, 21 Qershor – €159
  ► 28 Qershor – €179
  ► 5, 12, 19, 26 Korrik – €189
  ► 2, 9, 16, 23, 30 Gusht – €199
  ► 6, 13 Shtator – €179

  Akomodimi ne hotel Lefkas Blu 4* buze detit me plazh privat:
  Nė cmim pėrfshihet:
  Transporti me autobus komod. (Nuk ka zbritje ne cmim per transport individual)
  Akomodimi nė hotel Lefkas Blu 4* ne Nikiana.
  Mėngjesi dhe darka
  Shoqėrues shqiptar gjatė udhėtimit.
  Nė cmim nuk pėrfshihet

  Gjithcka qė nuk ėshtė pėrmendur nė rubrikėn pėrfshihet.
  Shėtitja me anije, opsionale €20
  Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
  Siguracioni jetės nė udhetim (i kėshillushėm).
  Taksa e qytetit qe eshte e vlefshme qe ne Janar te 2018, 1.5 euro per dhome ne hotel me 3*, 2 euro per dhome ne hotel me 4* dhe 4 euro per dhome ne hotel me 5*

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lefkas blu.jpg
S: 36
Madhesia: 66.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu