kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Kriopigi Beach 4* Dhomė Standart 159 Euro

  😍😍📸All Inclusive Halkidiki 4 Ditė €119, 5 Ditė €129
  Nisje ēdo tė Martė dhe tė Premte

  Hotel Calypso Siviri 2* Superior - All Inclusive
  Bellagio 3* - All Inclusive
  Hotel Kriopigi Beach 4* - All Inclusive
  Aristoteles Beach 4* - All Inclusive

  Verė - 4 Ditė I
  nga 12/06/2018 nė 15/06/2018
  Tarifa »
  Calypso 2*S Dhomė Standart (Max: 2 Rritur)
  € 119.00

  Bellagio 3* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
  € 139.00

  Kriopigi Beach 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur)
  € 159.00

  Aristoteles Beach 4* Dhomė Standart (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 Fėmijė)
  € 169.00

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kriopigi.jpg
S: 21
Madhesia: 15.4 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu