kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Laptop Advent model M201 120 eur i diskutueshem

  Laptop Advent model M201
  • Procesor Intel dual core,
  • ram 4Gb,
  • hdd 500Gb,
  • ngjyre vishnje dhe e zeze,
  • ekran 15.6inc,
  • web cam,
  • wireless,


  Cmimi: 120 eur,


  Cel. : 0684209382
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: advent.jpg
S: 47
Madhesia: 14.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu